kontakty

Kontakty

ADRESA

Pragochema spol. s r.o.
Přátelství 999, Praha 10 - Uhříněves, 104 00, Česká republika
GPS: 50°2'24"N, 14°35'11"E  - Mapa
 

Sídlo

Pragochema spol. s r.o.
Přátelství 550, Praha 10 - Uhříněves, 104 00, Česká republika
IČ: 49686089
DIČ: CZ49686089
Zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 23575

GPS: 50°2'24"N, 14°35'11"E 
 

Generální ředitel

ing. Viktor Houdek
Telefon: +420 272 700 705
Fax: +420 272 705 797
E-mail: houdek@pragochema.cz

Ředitel marketingu
a právního oddělení

JUDr. David Houdek
Telefon: +420 271 082 297
Mobil: +420 737 602 121
Fax: +420 272 705 797
E-mail: david.houdek@pragochema.cz

Obchodní ředitel

ing. Pavel Růžička
Telefon: +420 271 082 401
Mobil: +420 606 650 123
Fax: +420 271 082 362
E-mail: ruzicka@pragochema.cz

 

Odbyt

 

Ondřej Vala
Telefon: +420 271 082 363
  +420 271 082 281
Fax: +420 271 082 362
Mobil: +420 603 551 863
E-mail: odbyt@pragochema.cz
Otvírací doba expedice: Po-Pá: 7:00-14:45

Servis

Telefon: +420 271 082 348
Fax: +420 272 705 967
Petr Skovajsa: +420 728 161 737
petr.skovajsa@pragochema.cz
Jiří Holínek: +420 728 081 411
jiri.holinek@pragochema.cz
Richard Hartman: +420 723 180 789
richard.hartman@pragochema.cz

Výzkum

Telefon: +420 271 082 207
Fax: +420 271 960 123
E-mail: vyzkum@pragochema.cz

Útvar řízení kvality

Telefon: +420 271 082 282
Fax: +420 271 960 123
E-mail: labor@pragochema.cz

Ekologie

Telefon: +420 271 082 242
Fax: +420 271 960 123
E-mail: ekologie@pragochema.cz

Zásobování

Telefon: +420 271 082 367
Fax: +420 271 082 362
Mobil: +420 603 551 863
E-mail: export@pragochema.cz

 

Zastoupení ve Slovenské republice

Pragochema Prešov, spol. s r.o.
Budovatelská 38, Prešov, 080 01, Slovenská republika

Prešov

Adresa: Budovatelská 38, Prešov,080 01
Telefon: +421517 723 215
Fax: +421 517 723 215
Mobil: +421 905 539 295
E-mail: pragochemapo@centrum.sk

 

Zastoupení v Bulharsku

KOROZA KARAT Ltd.
16 Sv. Kliment Ohridski blvd., 1756 Sofia, Bulgaria
 

Tel/Fax: +359 2 975 8128
GSM: +359 887309164
  +359 887307123
E-mail: office@koroza-karat.com
WWW: www.koroza-karat.com
Czech
English
Hungary
Russia
German